Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hokejové kempy v létě

11. 4. 2010

 

níže je pár odkazů na pořádané hokejové kempy o letních prázdninách:

 

HC Letňany:

http://www.icearena.cz/l.php?id=48

Hokejová škola Františka Kučery 2010

Přihláška do hokejové školy ke stažení

Ahoj kluci a holky!

Rád bych Vás pozval na hokejovou školu do Letňan. Na novém moderním stadionu na Vás čekají výborné podmínky, zajímavý sportovní a společenský program na ledě i mimo něj. Věřím, že na začátku nové hokejové sezóny zjistíte, jak trénování v letní hokejové školepomohlovašemu­hokejovému růstu.

Těším se na Vás v červenci v Letňanech.

Fran­tišek Kučera

 

Trenink 4you:

http://www.trenink4you.cz/article.php?id=244

Termín kempu: 2. - 8.8. 2010 :

 I tento rok se zaměříme hlavně na kvalitní rozbruslení, tak abychom kluky co nejlépe nastartovali do nové sezóny. Změnou bude a to určitě pozitivní, že se kempu budou moci zůčastnit i brankáři. Těm se bude věnovat, jako celý rok Míra Brož. Na HC Slavii se poslední dobou zkloňuje jeho jméno jako o možném profi trenérovi brankařů. No, uvidíme. Pro kluky by to byl určitě veliký přínos.

Kemp bychom rádi otevřeli opět na dvě party a opět v omezeném počtu hráčů na ledě. / max. 16 hráčů a 4 brankáři /. Každé partě se budou věnovat 4 opravdoví trenéři a další asistenti. To znamená, že na každé 4 hráče jeden trenér !! Kemp by měl být intenzivní a s maximálním důrazem na techniku bruslení. Do tréninku zapracujeme i speciální cvičení na procvičení přihrávky i cvičení s herními prvky velkého hokeje, Další sportovní aktivity budou na travnatém fotbalovém hřišti a v přilehlé tělocvičně.

POZOR - Kemp bude probíhat stejně jako loni. Ráno děti přijedou a po odpoledním tréninku budou připravené na odjezd. Pokud by někdo měl zájem o kemp s ubytováním, tak vše vyřídíme i s ubytováním a o hráče bude postaráno 24 hod.

Stravování, pitný réžim bude zajištěn v nové restauraci na zimním stadionu. Po zkušenosti z minulého roku nabídneme i zajištění večeří nebo druhých odpoledních svačin.

Cena? Čekáme na kalkulace sportovišť, ale bude určitě příznivá :)) Budete včas informování.

Jestliže máte zájem o kvalitní kemp s osobním přístupem k hráčům, tak nyní pracujeme na vylepšení přihlašovacího systému a brzo se budete moci ucházet o místo na soupisce. Píši ucházet, protože míst bude méně a my dáme přednost klukům, o kterých víme, že mají opravdový zájem o hokej.

Čumpes a tým T4you.

HTA:

http://www.hockeytalent.cz/prihlaska/ON-ICE-na-lede/HTA-TALENT-CAMP-PELHRIMOV-17-19-7-2010.html

 HTA TALENT CAMP PELHŘIMOV 17.-19.7.2010

Všeobecný camp Hockey Talent Academy. Celková cena campu je 3990Kč .Platební podmínky: Vícedenní výuka je splatná na dvě části a to záloha ve výši 30% z celkové ceny, doplatek pak vždy v den nástupu, v místě konání u prezentace jednorázově v hotovosti.  Záloha pro přihlášení campu 1200Kč (pro platbu v EUR - 50EUR). Plaťte pouze přesné částky záloh, jako variabilní symbol použijte (číslo objednávky)! Přihláška je platná pouze tehdy, pokud je částka připsána na účet pořadatele výuky nejpozději do 14 dnů ode dne přihlášení! 

 

1. ROČNÍK BRUSLAŘSKÉ ŠKOLY V EDENU

čtvrtek 1. - sobota 3. července 2010

MOTTO:
"Chceš -li se stát dobrým hokejistou,
musíš být především výborným bruslařem."

Kemp je zaměřen na techniku a zdokonalování bruslařských dovedností, seznámení s nejnovějšími poznatky ve výuce bruslení, bruslařská průpravná cvičení, přímé a nepřímé odrazy, silové bruslení.

Naším úkolem je seznámit hráče se správnou technikou bruslení.

Je určen pro hráče od 7 - 16 let. Vhodná příprava před zahájení hokejové sezóny.

Kurz předchází hokejové škole Vladimíra Růžičky (hokejová škola začíná v neděli 4.7.). www.puk.cz

 

HC Sparta Praha:

http://www.hcsparta.cz/hokejovaskola.asp

  • Jedinečná příležitost strávit týden pod vedením vynikajících trenérů a demonstrátorů, bývalých hráčů HC Sparta Praha, současných hráčů HC Sparta Praha a hráčů NHL jako hostů hokejové školy, atletických trenérů, fyzioterapeutů a vychovatelů z FTVS UK.
  • Nabízíme 2x denně trénink na ledě (v malých skupinkách rozvoj techniky HČJ /herní činnost jednotlivce/, herního myšlení), 2 x trénink na suchu, regenerační linka na závěr dne, bazén, 5 x denně jídlo, 1x denně speciální trénink pro brankáře, teoretická výuka, vše pod dozorem trenérů a vychovatelů.
  • Uděláme vše pro to, aby Vaše dítě strávilo krásný týden se svými vzory, zlepšilo se v tak krásné hře, jakou je lední hokej, poznalo nejen led, ale i jiné sporty. Ve čtvrtek Vás zveme na posezení s dětmi, rodiči, trenéry a ostatními spolupracovníky HC Sparta Praha.
  • HC SPARTA Praha Vás zve na letní hokejovou školu do NERATOVIC, pod vedením profesionálních trenérů J. Doležala, P. Gefferta, J. Kročáka, R. Žemličky, L. Čiháka, M. Břízy, R. Kužílka a dalších trenérů a hráčů HC SPARTA Praha
     
  •