Jdi na obsah Jdi na menu
 


treninky střelby na HC Slavia Praha

19. 5. 2010

Pro zájemce nácviku střelby je možná účast na trenincích, které se konají každou středu v časech od 13:30 - 14:30 a následně od 14:30 - 15:30 (před naším treninkem). Treninky vede p.Josef Janča (trenér HC Slavia), kdy cena za jednu treninkovou jednotku je 100,- Kč

 

Ke složení treninků:

probíhá nácvik střelby za pomoci Flypuků

technika střelby spojená s odstraňováním špatných návyků

trenink kontroly a ovládání puku + náhrávky

práce na balančních podložkách (ovládání a dribink s pukem)

 

Vybavení hráče: hokejka, rukavice, sportovní oblečení, čistá sportovní obuv

 

Skupina trénujících je maximálně o 5-ti hráčích, kluci střídají stanoviště pod dohledem trenéra. Přihlášení je možné přímo u Josefa  Janči na telefonu 608 374 154 - počet je na každý trenink opravdu omezen z důvodu věnování se řádnému a efektivnímu nácviku střelby.  

 

Další možností treninku je trenink na Balančních podložkách, kdy se trenink koná vždy v pátek a to od 13:45 do 14:45 - přihlášení opět na výše uvedeném telefonu u Josefa Janči.

Balanční podložky - Balanční cvičení přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu.

 

více o Balančních podložkách zde: http://www.insportline.cz/balancni-podlozky?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=balancni-podlozky

 -jk-