Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj HC Letňany 21.2.2010

21. 2. 2010

Dnešního dne  byl odehrán  hokejový turnaj ročníku 2002 na stadionu HC Letci Letňany a to za účasti domácích HC Letci, HC Slavia Praha a HC Kobra Praha. Naši borci, ač měli po ranním treninku od 7hod, vstoupili do turnaje zápasem s HC Letci - je velmi zvláštní, že po ranním bruslení  jsou kluci schopni padat tak výborný výkon - zřejmě potřebují dostatečné rozbruslení před zápasem  (stejně tak bojovali při minulém miniturnaji na stejném stadionu) či velmi intenzivní rozcvičku O:))

 

K samotným zápasům tolik:

na kluzišti "B" pod vedením trenéra Jirky Vaniše nastoupila HC Slavia v tomto složení:

brankář: Tomáš Labuzík

1.čtveřice: Jakub Svoboda, Honza Šafránek, Matěj Kolařík a Jirka Reichmann

2.čtveřice: Jakub Altrichter, Vašek Kučera, Adam Čapka a Martin Čermák

 

Kluci vstoupili do utkání s HC Letci velmi aktivně a díky brance  Jirky Reichmanna po asistenci Matěje Kolaříka dostali do vedení. Ve svém tlaku kluci neustávali, stále se tlačili na polovinu Letňan a podařilo se jim tak parádně rozchytat  golmana Letňan Urbana. Bohužel jsme však další branku nepřidali a to ani přes velké množství šancí - několikrát promáchnutý puk před bránou Alkym, neproměněný nájezd Vaškem , střely Jakuba Svobody, Matěje či Martina - Alky a Martin dokonce nastřelili tyč, ale gól nepřišel. A následně pak  přišel trest, kdy se před naší brankou špatně zorientoval náš útočník a "uklidil" puk do vlastní brány za bezmocného brankáře Toma Labuzíka. To se stává, každý si tím musí projít - v dalším průběhu kluci opět tlačili, avšak po velké šanci se naši obránci zapomněli v útočné části a Letňany nabídnutý brejk proměnily. Bohužel tak výsledek nedopadl dle předvedené hry, dovolím si tvrdit, že náš tým byl v tomto utkání tím lepším, avšak smutnějším. Výkon však byl výborný, snaha velká avšak stejně velká byla  i smůla na našich hokejkách.

 

Ke statistikám zápasu

brankář: Tomáš Labuzík zásahů, 2 branky

gól: Reichmann Jirka, asistence Matěj Kolařík

 

Výsledek zápasu:  HC Letci vs HC Slavia Praha 2:1 (0:1;1:0;1:0)

 

Druhé utkání následovalo po krátké pauze a po úpravě ledu, kdy naším soupeřem byl team HC Kobra Praha. Naše ekipa vstoupila do zápasu s velkou energií a po chvilce vedeme 3-0 (a to ještě Alky parádně projel celým hřištěm, "vykoupal" blafákem golmana Kobry, avšak namísto zakončení do prázdné brány trefil beton golmana a nechal jej tak vyniknout - 1000% šance))). Kobra následně snížila na rozdíl dvou gólů a chvilku to vypadalo, že by to mohlo být drama. Naši kluci se však rychle oklepali a nasázeli soupeři další ranec branek a soupeř tak byl úplně bez šance na zvrat.

 

Je na místě zde vzpomenout střelecké gala představení Kuby Svobody a jeho 4 zásahy, stejně jako jubilejní gól č.10 Honzíka Šafránka.  

 

Ke statistikám zápasu:

brankář: Tomáš Labuzík 14 zásahů; 2 góly

Alky - 1 1/2 gólu + 1 asistence

Vašek  - 1 1/2 gólu + 1 asistence

Adam Č. - 1 gól

Martin Č. - 2x gól + 1 asistence

Matěj K. - 2x asistence

Jirka R. - 1x gól

Jakub S. - 4x gól + 1 asistence

Honza Š. - 1 gól

Výsledek zápasu:  HC Kobra vs HC Slavia Praha 2:12

 HC Letci vs HC Kobra 12:2

 Naši kluci obsadili ve skupině "B" 2 místo za HC Letci a před HC Kobra.

 

Telegraficky také výsledky skupiny "A" vedené trenérem Markem Bartošem:

HC Letci vs HC Slavia Praha 2:3

HC Kobra vs HC Slavia Praha 1:18

HC Letci vs HC Kobra  16:0

Výborné výkony, velká snaha, mnoho elánu - parádní výsledek!! Za vzpomenutí zde stojí zmínit parádní výkon naší nové posily Fandy Konopáska!!

 

naši kluci obsadili výborné 1.místo!!!!! (2. místo HC Letci a třetí HC Kobra) Obrovská gratulace k úspěchu.

Je na místě zde vzpomenout i "odměnu" pro maminky, která se týká následujících střelců:

Jakub Svoboda, Jakub altrichter, Vašek Kučera, Max Brummel, Honza Urych, Prokop Limanovský a také náš nový player  Fanda Konopásek - takže opravdu vítej u "Sešívaných"!!! Stejně tak jubilejní gól Honzíka Šafránka snese ocenění pro ostatní!

 

fotky později