Jdi na obsah Jdi na menu
 


hokejbalové Mistrovství ČR mladších žáků v Karviné a Ostravě

 jen takové malé připomenutí k Republikovému mistrovství v hokejbale, které se konalo v Karvoné a Ostravě - bez účasti Vaška, který byl na školní akci na Maltě....

 

Kluci na tomto vyvrcholení sezony obsadili konečné druhé místo, když ve finálovém souboji podlehli týmu z Letohradu. I přes tuto prohru je to však pro Hostivař  parádní výsledek a výzva na příští rok ukořistiti konečně ty zlaté placky.

Z týmu HC Slavia byli na turnaji tito hráči: 

Samuel Kucharčík, Max Brummel, Matyáš Zíma - HBC Hostivař

Vojta Jágr, Max Kubánek - HBC Kert Park Praha

nepřítomni - Vašek Kučera, Adam Čapka - studijní pobyt Malta

http://hbchostivar.cz/cs/clanky/muzi-m/mz-mcr-2014.html

autor: Kryštof Váleček              vloženo: 19.05.2014

Po postupu do semifinálové části se hráči Hostivaře spolu s realizačním týmem a rodiči přesunuli v neděli ráno do Karviné, kde je už od devíti hodin ráno čekal těžký soupeř z Mostu, kterému se v jarní části dařilo. Hostivařští ale vyvrátili fámu o tom, že v ranních utkáních ještě spí a soustředěným výkonem svého soupeře přehráli 3:0 a posunuli se tak do vytouženého finále, kde je od půl třetí měl čekat soupeř nejsilnější, SK Hokejbal Letohrad.

Soupeř potvrdil svou letošní vládu a ačkoliv s ním Hostivař držela v první třetině krok, od té druhé už letohradští na hřišti dominovali. V úvodu třetí části navíc spustili brankostroj a celkovou výhrou 5:0 dokráčeli k titulu mistra republiky. Hostivař, stejně jako loni, obsadila úžasné druhé místo a z Moravy si tak přivezla stříbrné medaile a titul vicemistra ČR pro sezónu 2013/2014. Útočník Jan Čejka se navíc stal nejproduktivnějším hráčem celého MČR, když v šesti utkáních zaznamenal patnáct bodů. Gratulujeme!

Konečné pořadí MČR - 1. SK Hokejbal Letohrad, 2. HBC Hostivař, 3. HBC Pento Most, 4. HBC Autosklo H.A.K. Pardubice, 5. HC Kert Park Praha, 6. HBC Plzeň, 7. HbK Karviná, 8. HbK Kyjov, 9. TJ Tatran Třemošná, 10. HBC Alpiq Kladno

MČR Ml.žáků (Ostrava) - Hostivař bude v neděli opět bojovat o republikové medaile! Postoupila do semifinále! 

autor: Kryštof Váleček              vloženo: 17.05.2014

Ostrava: Ve skupině A se Hostivaři opět dařilo. V pátek nejdříve museli hráči týmu z Prahy 15 otáčet vývoj zápasu s Třemošnou a nakonec zvítězili 5:1, v mnohem vyrovnanějším duelu s Kert Parkem ale předvedli ukázkovou bojovnost a radovali se opět z výhry, tentokrát 4:0.

Páteční výsledky dávali našemu celku velkou naději, ranní zápasy ale naším ospalcům příliš nesedí a bylo to znát i v utkání s Kyjovem, ve kterém Hostivař dvakrát prohrávala o dvě branky, aby nakonec brala alespoň bod po prohře v samostatných nájezdech (5:6). Škobrtnutí skvěle hrajícího Kert Parku s Pardubicemi, kdy pražský tým prostřelil výborně chytajícího Foršta v brance východočechů jen jednou a podlehl taktéž v nájezdech, znamenal ale i přes prohru Hostivaře jistý postup do semifinále.

O tom, zda ale naši hráči postoupí z prvního či druhého místa, se rozhodovalo v posledním utkání skupiny, s týmem Pardubic. Hostivař měla skvělý nástup a po první části vedla. I přes vyrovnání pardubických ale nepolevila a dvěma góly rozhodla o prvním místě ve skupině A.

Soupeřem v dalším ranním utkání bude Hostivaři velice silný tým z Mostu, který skončil ve skupině B druhý za favorizovaným Letohradem. Čtvrtým semifinalistou je HBC Autosklo H.A.K. Pardubice. Semifinálové utkání Hostivaře začíná opět v 9 hodin ráno a jeho online můžete opět sledovat na našem oficiálním facebooku! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář